خانه / قالب فروشگاهی وردپرس / قالب وردپرس elctro

تاریخ انتشار: سپتامبر 10, 2016 تعداد بازدید: 773 بازدید تعداد دیدگاه ها: 3
قالب وردپرس الکترو

قالب وردپرس elctro

ظاهر یک سایت یکی از مهم ترین پارامتر ها و ویژگی های هر سایت می باشد مخصوصا اگر سایت مورد نظر شما یک وب سایت فروشگاهی باشد. وقتی که سایت بر اساس استاندارد های ui  و ux  طراحی میشود شما چندین گام نسبت به سایر رقبا خود جلو تر هستید. امروز در قالب خوب با معرفی یک قالب بسیار خاص و فروشگاهی در خدمت شما هستیم . قالب وردپرس الکترو که شاید از لحاظ ظاهری کمتر نمونه ای این چنان زیبا و کاربردی داشته باشد.

این قالب وردپرس حرفه ای یکی از محبوب ترین قالب های فروشگاهی وردپرس در بین کاربران ایرانی می باشد.

بعد از ظاهر سایت یکی دیگر از پارامتر های مهم در وب سایت داشتن پنل قدرتمند  برای انجام تغییرات دلخواه میباشد این قالب با پنل قدرتمند خود به شما امکان هرنوع ویرایش و شخصی سازی را میدهد.
سئو و کدهای بهینه یکی دیگر از مواردی هست که شما هنگام خرید قالب باید به آن توجه کنید قالب وردپرس الکترو یک قالب تمام عیار می باشد که تمامی نیاز های شما را برآورده خواهد کرد.  این قالب وردپرس چند منظوره و حرفه ای تمام ویژگی های که شما برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی را دارید در دل خود جا داده است.

اگر به ظاهر سایت خود اهمیت نمیدهید دمو این قالب را مشاهده نکنید

 

پیگیری سفارشات
قالب وردپرس الکترو

قالب وردپرس الکترو با داشتن ویژگی پیگیری سفارشات یک پهن مثبت نسبت به سایر قالب های وردپرس هم رسته خود دارد.

این قالب وردپرس زیبا چندین هدر زیبا و چند سبک مختلف برای صفحه اصلی خود دارد. با پشتیبانی از صفحه ساز قدرتمند ویژوال کامپوزر این قالب شما قادر خواهید بود صفحات خود را به شکل دلخواه خود طراحی کنید و هرجا که نیاز به کمک داشتید به سراغ پشتیبانی قالب خوب بیایید. فونت های زیابی فارسی جلوه خاصی به این قالب زیبا بخشیده اند.

elctro-ordpress-theme
قالب وردپرس الکترو
پشتیبانی پوسته وردپرس
پشتیبانی قالب وردپرس
بازگست وجه در صورت نارضایتی
بازگست وجه در صورت نارضایتی

3 دیدگاه