خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / ایجاد یک صفحه از نظرات اخیر در وردپرس

تاریخ انتشار: دسامبر 9, 2016 تعداد بازدید: 166 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

ایجاد یک صفحه از نظرات اخیر در وردپرس

آیا تا به حال به صفحه ای فکر کرده اید که نظرات اخیر را به صورت جداگانه نمایش می دهد؟ نمایش نظرات اخیر یکی از روش های تعاملی در بحث و گفتگو در وب سایت ها است. در این مقاله ما به شما روش ایجاد صفحه ای در وردپرس را خواهیم آموخت که نظرات اخیر را به نمایش می گذارد.

 

 

چرا؟ چه وقت؟ چه کسی نیاز به صفحه نظرات اخیر است؟

نظرات نقش مهمی در کنار هم جمع کردن کاربران و ایجاد یک جامعه در وب سایت دارند. آنها اجازه می دهند تا کاربران در نظرات و مباحث شرکت کرده و ایده های خود را بیان کنند.

با این حال کنار هم جمع کردن چنین جامعه ای آسان نخواهد بود. بسیاری از مدیران وب سایت ها در ابتدای آغاز ساخت این جامعه هستند. در این جا روش هایی را برای راهنمای ایجاد چنین جامعه ای به اشتراک می گذاریم.

شما متوجه خواهید شد که این شیوه ها شامل نمایش بهترین نظرات، نمایش نظرات به صورت برجسته برای جلب نظر کاربران بیشتر استفاده می شود.

وردپرس برای نمایش نظرات در ستون کناری ویجتی دارد. اما وجود این ویجت باعث میشود ستون های کناری تنگ تر شده و خواندن مطالب سخت تر شود.

برای تکمیل ویجت نظرات اخیر، می توانید یک صفحه نظرات اخیر ایجاد کنید. که در آن کاربران به راحتی می توانند نظرات را دنبال کنند و در بحث ها شرکت کنند.

ایجاد صفحه نظرات اخیر

اولین کاری که باید اقدام کرد نصب و فعال سازی پلاگین Decent Comments است. در صورت مشکل در نصب پلاگین می توانید به آموزش نصب و فعال سازی پلاگین سایت قالب خوب مراجعه فرمایید.

این پلاگین در بیرون از جعبه های متا کار می کند و نیاز به تنظیمات پیکربندی ندارد.

پس از نصب و فعال سازی، شما میخواهید یک صفحه برای نظرات اخیر ایجاد کنید. در قسمت محتوا شما باید کد کوتاه زیر را اضافه کنید:

[decent-comments/]

شما می توانید در پیش نمایش صفحه، پنج نظر اخیر را به همراه آواتار کاربر و نظر های گزیده ای ببینید.

شما می توانید به تعداد انگشت شماری پارامتر هایی را سفارشی کنید.

برای مثال می توانید تعدادی از نظرات و اندازه آواتار آنها را با استفاده از کد زیر تغییر دهید:

[decent-comments number="30" avatar_size="64" /]

این کد به این معنی است که تعداد کلمات نظرات کم است و آنها حدود ۳۰ کلمه هستند و در عین حال اندازه ی آواتار ۶۴ پیکسل خواهد بود.

شما می توانید یک لیست کامل از پارامترهای کوتاه که شما می توانید استفاده کنید در صفحه اصلی این افزونه ببینید.

شما می توانید همچنین با استفاده از CSS قسمت هایی را هم به قسمت نظرات اضافه کنید و آن را زیباتر کنید.

در پایان امیدواریم به سادگی توانسته باشید این پلاگین را پیاده کنید. در صورت بروز مشکل می توانید از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.