تاریخ انتشار: آذر ۲۲, ۱۳۹۵ تعداد بازدید: 1,176 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

قالب وردپرس bakob

سلام خدمت همه کاربران عزیز قالب خوب با شما هستیم با معرفی یک قالب خارق العاده و جذاب که برای اولین بار توسط قالب خوب آماده و عرضه شده است ، قالب وردپرس bakob این قالب زیبا و کاربردی در مدت کم عرضه خود فروش چشم گیری در بازار های جهای داشته است . نام این قالب وردپرس زیبا bakob می باشد . این قالب وردپرس زیبا جزو قالب های چند منظوره وردپرس محسوب میشود که با آن قادر خواهید بود هرنوع وب سایتی را راه اندازی کنید.

قالب وردپرس bakob فوق العاده زیبا از صفحه ساز قدرتمند المنتور استفاده میکند که توانایی بالایی در ساخت صفحات مورد نیاز شما دارد. صفحه ساز المنتور شاید از نظر شما نا آشنا باشد ولی به نظر می رسد در طولانی مدت میتوانید یک جایگزین مناسب برای ویژوال کامپوزر باشد. این صفحه ساز زیبا در عین سادگی قدرت بالایی دارد و همینطور رابط کاربری آسانی دارد.
این قالب زیبا برای کاربرد های متفاوتی آماده شده است کاربرد های نظیر طراحی وب سایت ، خلاقانه ف شرکتی ، نمونه کار و نمایش طرح های گرافیکی این قالب وردپرس زیبا جزو قالب های حرفه ای در قالب خوب می باشد که میتوانید به راحتی و با جند کلیک ان را درون ریزی کنید و یا از بسته نصبی آسان قالب خواستفاده کنید و قالب خود را نصب کنید.

این قالب وردپرس زیبا شاید یکی از زیبا ترین قالب هی شرکتی موحود در بازار قالب های وردپرس پارسی باشد که توسط قالب خوب برای شما عزیزان آماده شده است .

با صفحه ساز حرفه ای این قالب وردپرس زیبا قادر خواهید بود عرض ستون هارا بصورت دستی تنظیم نمایید که به شما در تنظیم صفحات کمک خیلی زیادی خواهد کرد.

قالب وردپرس بیکوب

از دیگر ویژگی های این قالب زیبا و حیرت آور میتوان تنظیم کردن فاصله ستون ها را نام برد که شما میتوانید فاصله بین ستون ها را با چند کلیک ساده به صورت دلخواه خود در آورید.

قالب وردپرس bakob

از دیگر ویژگی های صفحه ساز قدرتمند المنتور میتوان تنظیم ارتفاع را نام برد  با استفاده از این صفحه ساز شما قادر خواهید بود ارتفاع تصاویر خود را به راحتی تنظیم نمایید.

قالب حرفه ای وردپرس bakob

هیچ توضیحی قادر نخواهد بود زیبایی این قالب وردپرس زیبا را به تصویر بکشد بهترین راه برای مشاهده تمام امکانات این قالب مشاهده پیش نمایش آن می باشد

قالب وردپرس bakob

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.