تاریخ انتشار: دسامبر 12, 2016 تعداد بازدید: 28 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

قالب وردپرس bakob

سلام خدمت همه کاربران عزیز قالب خوب با شما هستیم با معرفی یک قالب خارق العاده و جذاب که برای اولین بار توسط قالب خوب آماده و عرضه شده است . این قالب زیبا و کاربردی در مدت کم عرضه خود فروش چشم گیری در بازار های جهای داشته است . نام این قالب وردپرس زیبا bakob می باشد . این قالب وردپرس زیبا جزو قالب های چند منظوره وردپرس محسوب میشود که با آن قادر خواهید بود هرنوع وب سایتی را راه اندازی کنید.

این قالب فوق العاده زیبا از صفحه ساز قدرتمند المنتور استفاده میکند که توانایی بالایی در ساخت صفحات مورد نیاز شما دارد. صفحه ساز المنتور شاید از نظر شما نا آشنا باشد ولی به نظر می رسد در طولانی مدت میتوانید یک جایگزین مناسب برای ویژوال کامپوزر باشد. این صفحه ساز زیبا در عین سادگی قدرت بالایی دارد و همینطور رابط کاربری آسانی دارد.
این قالب زیبا برای کاربرد های متفاوتی آماده شده است کاربرد های نظیر طراحی وب سایت ، خلاقانه ف شرکتی ، نمونه کار و نمایش طرح های گرافیکی این قالب وردپرس زیبا جزو قالب های حرفه ای در قالب خوب می باشد که میتوانید به راحتی و با جند کلیک ان را درون ریزی کنید و یا از بسته نصبی آسان قالب خواستفاده کنید و قالب خود را نصب کنید.

این قالب وردپرس زیبا شاید یکی از زیبا ترین قالب هی شرکتی موحود در بازار قالب های وردپرس پارسی باشد که توسط قالب خوب برای شما عزیزان آماده شده است .

با صفحه ساز حرفه ای این قالب وردپرس زیبا قادر خواهید بود عرض ستون هارا بصورت دستی تنظیم نمایید که به شما در تنظیم صفحات کمک خیلی زیادی خواهد کرد.

bakob-wordpress-theme

از دیگر ویژگی های این قالب زیبا و حیرت آور میتوان تنظیم کردن فاصله ستون ها را نام برد که شما میتوانید فاصله بین ستون ها را با چند کلیک ساده به صورت دلخواه خود در آورید.

از دیگر ویژگی های صفحه ساز قدرتمند المنتور میتوان تنظیم ارتفاع را نام برد  با استفاده از این صفحه ساز شما قادر خواهید بود ارتفاع تصاویر خود را به راحتی تنظیم نمایید.

هیچ توضیحی قادر نخواهد بود زیبایی این قالب وردپرس زیبا را به تصویر بکشد بهترین راه برای مشاهده تمام امکانات این قالب مشاهده پیش نمایش آن می باشد

 

سلام خدمت همه کاربران عزیز قالب خوب با شما هستیم با معرفی یک قالب خارق العاده و جذاب که برای اولین بار توسط قالب خوب آماده و عرضه شده است . این قالب زیبا و کاربردی در مدت کم عرضه خود فروش چشم گیری در بازار های جهای داشته است…

User Rating: Be the first one !
0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *