خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / نحوه اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

تاریخ انتشار: آوریل 19, 2017 تعداد بازدید: 425 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

نحوه اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

با سلام…
تا به حال فکر کرده اید، عکس نویسنده را در سایت خود فعال کنید؟! به طور پیش فرض، بسیاری از تم ها وردپرس آواتار نویسنده را به عنوان تصویر پروفایل از نویسنده میخواهد و بعد همان را نمایش می دهد. اما تا به حال فکر کرده اید به جای عکس نویسنده عکس واقعی برای نویسنده قرار گیرد؟

در این مقاله میخواهیم به شما روش قرار دادن عکس نویسنده را نمایش دهیم.

اگر شما تنها نویسنده ی سایت وردپرسی هستید، می توانید با استفاده از ویجت image widget تصویر و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.

از سوی دیگر اگر شما یک سایت با چندین نویسنده دارید، شما بخواهید یک جعبه اطلاعات از نویسنده در زیر هر مقاله داشته باشید. این جعبه شامل مشخصات، عکس و لینک به پروفایل یا صفحه پروفایل نویسنده در سایت های اجتماعی می شود.

به طور پیش فرض بسیاری از تم های وردپرس، آواتار تعبیه شده در پروفایل را به جای عکس نویسنده نمایش می دهند. گاهی اوقات ممکن است نویسنده آواتار نداشته باشد و یا مایل به استفاده از آن به عنوان تصویر نویسنده نباشد.

با این حال بیاید ببینیم که چگونه به راحتی می شود عکس نویسنده را به سایت وردپرسی خود اضافه کرده و به نویسندگان اجازه دهید عکس مورد نظر خود را در سایت آپلود کنند.

اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

اولین کار نصب و فعال سازی پلاگین WP User Avatar است. پس از فعال سازی این پلاگین یک آیتم منو جدید برچسب آواتار در نوار ابزار وردپرس قسمت مدیریت اضافه می کند. پس از کلیک روی آن وارد قسمت تنظیمات شوید.

در اینجا شما می توانید تنظیمات مورد نیاز برای نمایش آواتار را اعمال کنید. به طور پیش فرض این افزونه اجازه می دهد تا کاربرانی با نقش نویسنده تصاویر خود را به صورت نمایه آپلود کنند. شما می توانید این امکان را تغییر داده و به همکاران یا تمام مشترکان این افزونه را فعال کنید.

همچنین به شما اجازه می دهد تا کاملا آواتار را در وب سایت غیرفعال کنید و یا تنها از آواتار های خاصی استفاده شود. هنگامی که تنظیمات مورد نظر را اعمال کرده و پس از کلیک به روی دکمه ی ذخیره، تنظیمات را ذخیره کنید.

حال شما می توانید به صفحه کاربران بروید و با کلیک بر روی دکمه ویرایش یکی از نام های کاربری، وارد صفحه نمایش کاربران بشوید. در آنجا به قسمت آواتار رفته و بر روی انتخاب تصویر کلیک کرده و تصویر را آپلود کنید.

فراموش نکنید با کلیک بر روی دکمه به روزرسانی تنظیمات را ذخیره کنید.

به طور مشابه کاربر می توانید مشخصات و تصویر خود را تغییر دهد.

حال می توانید به وب سایت خود مراجعه کرده و نتیجه را ببینید.

از این پس هر کدام از کاربران که اقدام به نوشتن در وب سایت کند، تصویر او به عنوان عکس نویسنده نمایش داده خواهد شد.

اگر کاربر یک عکس را در وب سایت قرار دهد، تصاویر در gravatar به نمایش در خواهد آمد.

اگر کاربری آواتار نداشته باشد، به صورت پیش فرض تصویری قرار خواهد گرفت که شما می توانید تصویر مشخصی را برای اینکار قراردهید.

امیدواریم این آموزش به شما کاربران عزیز Gtheme کمک کرده باشد. در صورت بروز مشکل می توانید با ما در ارتباط باشید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.