خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / نحوه اضافه کردن عنوان ویژگی ها در وردپرس

تاریخ انتشار: آوریل 27, 2017 تعداد بازدید: 471 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

نحوه اضافه کردن عنوان ویژگی ها در وردپرس

تا به حال فکر کرده اید عنوان ویژگی ها می تواند چه امکاناتی در اختیار شما بگذارد؟ با وجود عنوان ویژگی ها می توانید اطلاعات بیشتری را که مربوط به لینک هست به اشتراک بگذارید. اغلب به عنوان راهنمای ابزار با حرکت ماووس استفاده می کنند. در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید عنوان ویژگی ها را به سایت خود اضافه کنید.

 

 

چرای استفاده از عنوان ویژگی ها در سایت؟!

عنوان ویژگی، یک ویژگی HTML است که می تواند به هر عنصر اضافه شود، اما به طور معمول برای لینک ها و تصاویر مورد استفاده قرار میگیرد.

این امکان به شما اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری را با کاربران به اشتراک بگذارید. می توانید این ویژگی را به طور واضح در تصویر زیر درک کنید.

به طور معمول مرورگرهای وب این امکان را فراهم می کنند که ویژگی عنوان ویژگی بر روی لینک ها فعال باشد و قبل از کلیک به روی لینک ها این امکان نمایش داده می شود.

کاربران معمولا به این ویژگی اهمیتی نداده و از کنار آن می گذرند. معمولا قبل از نمایش این ویژگی وارد صفحه می شوند.

برخی از جستجوگران وب معتقدند عنوان ویژگی ها اهمیت خاصی در جستجوها ندارد. اما برخی ادعا میکنند این ویژگی تاثیر بسزایی در سئوی سایت دارد و اجازه توصیف بیشتری را فراهم می کند.

وردپرس عنوان ویژگی ها را در لینک های پاپ آپ در نسخه 4.2 حذف کرده است. با این حال شما می توانید به راحتی عنوان ویژگی ها و rel=nofollow را از طریق تنظیمات به لینک های پاپ آپ اضافه کنید.

در این میان اجازه دهید شیوه ی اضافه کردن این ویژگی را به قسمت ناوبری هم توضیح دهیم.

اضافه کردن عنوان ویژگی ها به آیتم های منوی ناوبری

در ابتدا شما باید به قسمت Appearance » Menus رفته و به روی Screen Options در گوشه  سمت راست بالای صفحه نمایش کلیک کنید.

با حرکت در صفحه چک باکس، به دنبال گزینه Title Attribute باید باشید و آن را فعال کنید.

و بعد از آن به راحتی می توانید، با حرکت به پایین و کلیک به روی هر آیتم منو، می توانید توضیح آیتم را اضافه کنید. در حال حاضر قسمت عنوان ویژگی ها را ببینید.
شما حالا می توانید متن مورد نظر را اضافه کنید و با تکرار اینکار، برای هر آیتم، متن مورد نظر خود را تعریف کنید. فراموش نکنید با کلیک به روی دکمه ذخیره، تنظیمات را ذخیره کنید. هم اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کرده و با استفاده از حرکت موس به روی آیتم های منوی ناوبری، عنوان ویژگی را مشاهده فرمایید.

می توانید با استفاده از جیکوئری، عناوین بیشتری را به عنوان ویژگی ها و امکانات وب سایت خود اضافه کنید.

امیدواریم شما کاربران عزیز Gtheme از این آموزش استفاده کرده باشید. در صورت بروز مشکل می توانید با ما در ارتباط باشید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.