خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / نحوه اضافه کردن دانلود کتاب الکترونیکی در وردپرس

تاریخ انتشار: آوریل 17, 2017 تعداد بازدید: 362 بازدید تعداد دیدگاه ها: 0

نحوه اضافه کردن دانلود کتاب الکترونیکی در وردپرس

آیا شما هم می خواهید کتابهای الکترونیکی به سایت خود اضافه کنید؟! وردپرس به شما اجازه می دهد تا کتابهای PDF خود را به سادگی برای دانلود در دسترس عموم قرار دهید. شما همچنین می توانید کتابها را برای فروش قرار دهید یا از آن ها برای به دست آوردن اشتراک ایمیل استفاده کنید. در این مقاله به شما توضیح می دهیم چطور می توانید کتابهای الکترونیکی بیشتری را در دسترس عموم قرار دهید و از آن ها برای کیفیت سایت خود استفاده نمایید. با ما در Gtheme همراه باشید. 

 راهنمای کتاب الکترونیکی در پست های وردپرس

روش دانلود مستقیم کتاب به شما اجازه می دهد تا با آپلود کتابهای الکترونیکی خود و اضافه کردن یک لینک به سایت وردپرس خود به کاربران امکان دانلود کتابها را دهید.

در ابتدا شما باید پست مورد نظر یا صفحه ای که میخواهید کتاب در آن قرار گیرد را ویرایش کنید. بر روی صفحه ی نمایش ویرایش، روی دکمه ی اضافه کردن رسانه ها کلیک کنید.

با کلیک روی این دکمه، صفحه ای باز خواهد شد که امکان آپلود را به شما می دهد. بر روی دکمه ی انتخاب فایل کلیک کرده و فایل مورد نظر را از کامپیوتر خود آپلود کنید.

بعد از آن شما قادر خواهید بود فایل کتاب خود را ببینید. اگر فایل کتاب شما به صورت PDF باشد، یک تصویر بندانگشتی از صفحه ی اول آن نمایش داده خواهد شد.

در ستون سمت راست شما می توانید عنوان و شرح برای کتاب خود فراهم کنید.

 حتی می توانید انتخاب کنید که کتاب شما به چه لینکی متصل شود و یا با چه موضوعی در ارتباط باشد. پس از انجام تمام مراحل روی Insert into post کلیک کنید تا کتاب به پست مورد نظر شما اضافه شود.

حال با موفقیت دانلود یک کتاب به پست شما اضافه شده است. بعد از ذخیره پست می توانید با مراجعه به سایت خود فایل دانلودی کتاب را مشاهده فرمایید.

لینک دانلود شبیه به شلک زیر خواهد بود.

فروش دانلود کتاب الکترونیکی در وردپرس

آیا شما هم میخواهید کتابهای خود را به صورت دانلودی در سایت خود بفروشید؟ فروش آنلاین بسیار ساده است. وردپرس با استفاده از WooCommerce به شما اجازه ایجاد فروشگاه را می دهد.

WooCommerce یک پلاگین قدرتمند و بسیار آسان برای استفاده از تجارت الکترونیک در وردپرس است. شما می توانید آن را در سایت وردپرس خود نصب کرده و با استفاده از ایجاد یک فروشگاه الکترونیکی، کتابهای خود را به فروش بگذارید.

می توان از آن برای فروش دو نوع جنس استفاده کرد. اجناس الکترونیکی و اجناس قابل حمل و نقل… پشتیبانی این پلاگین از درگاه پرداخت نیازی به دانش حرفه ای و برنامه نویسی زیادی ندارد.
امیدواریم این مقاله به شما کاربران عزیز Gtheme کمک کرده باشد تا بتوانید به سادگی کتابهای خود را در اینترنت به اشتراک عموم بگذارید. در صورت بروز مشکل می توانید با ما در ارتباط باشید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.